Napište nám: 24 hodin denně - 7 dní v týdnu Email: poradna(zavináč)havelclub.cz

O nás

    You are currently here!
  • Home
  • O nás

550

+

Členů clubu

150

+

Vydělávajících partnerů

400

+

Nadšených zákazníků

150000

Vyplaceno na provizích

Tento business děláme od roku 2018. Úspěšně!

Za celý náš život jsme vyzkoušeli mnoho firem ke spolupráci, ale tato společnost nás naprosto uchvátila. Důkazem toho jsou naše výsledky, které vidíte vlevo.

Michal Havel

Zakladatel

Když jsem to dokázal já, taky ty to zvládneš taky!

Úspěšnost clubu
91%

Jak to vše začalo?

Business pro každého, jednoduše, úspěšně a na celý život! S námi to zvládne každý! A právě TEĎ, hledáme nové členy. Tak neváhejte, čas letí...

Otázky?

Na co se nás nejčastěji ptáte:

Je to jednoduché. Vyberte si svého sponzora, např. toho, který je Vám nejvíce sympatický a napište mu, či zavolejte. Domluvíte si osobní schůzku a nebo Vám vše vysvětlí po telefonu.

Naše spolupráce začala v prosinci roku 2018. Za tu dobu jsme získali mnoho cenných zkušeností a znalostí, které Vám rádi předáme. Každý z našich sponzorů Vám pomůže k úspěchu.

ANO! Jistota a stabilita je zde zaručena. Spolupracujeme s německou společností, fungující bez problémů, již od roku 1993. Za rok 2021, tato společnost vygenerovala obrat přes 2,2 miliardy euro =  jistota a stabilita.

Naprosto úžasný program! Až se rozhodnete s námi spolupracovat, máte také možnost, se (od určité kariérní pozice) zúčastnit tohoto auto programu a získat své vysněné, zcela nové BMW, dle Vašeho výběru a přání.

ANO, je to tak. Stejně jako auto program, je zde program placených luxusních dovolených, na které máte opět od určité pozice nárok. Stejně tak je zde i skvělý NĚMECKÝ PENZIJNÍ PROGRAM, o kterém Vám také rádi povíme.

Spokojených členů clubu

550

+

Vydělávajících partnerů

150

+

Nadšených zákazníků

400

+

Vyplaceno na provizích

150000

euro

SPOKOJENOST

Co o nás říkají:

Spolupráce s Michalem a Marťou se dá popsat jedním slovem, „pohádka" Jsou vždy k dispozici. Když potřebuješ radu, když nevíš co dělat a

Marie Havlová Manager

S Marťou a Michalem se pracuje skvěle. Nejenže vytvářejí úžasné zázemí, ale jsou se mnou pořád. Pořád na telefonu. Pořád podpora. Odpovědi na

Kateřina Ebenhöhová International Marketing Manager

Děkuji moc, že jste mi dali tu příležitost pracovat s Vámi...Marti a Michale. Jste pro mě ti nejlepší, koho můžu v týmu mít.

Zuzana Pospíšilová Manager

Před rokem a půl jsem potkala dva skvělé lidi. Ze začátku jsem měla strach, zda to vše zvládnu, protože už jsem si něčím

Věra Janoušková Manager

Tento business děláme od roku 2018
Požádej si o své členství, TEĎ! Čas letí...